dsfdsfsdf

Türkçe l English
ANASAYFA   l   HAKKIMIZDA   l   ÜRÜNLER   l   ORGANİZASYON   l     l   E-KATALOG   l   İLETİŞİM
ANDROLOJİ & TÜP BEBEK DESTEK ÜRÜNLERİ  /  SEMEN TOPLAMA  /  HYGENE SEMEN COLLECTION KITHYGENE SEMEN COLLECTION KIT
'

Semen analizi ya da inseminasyon amaçlı toplama işlemleri için non-spermisid ( sperm öldürmeyen ) şeklinde geliştirilmiş bir üründür .Hastalara evlerinde rahat bir yöntemle örnek toplama imkanı sunmaktadır .Kit; bir adet Male-Factor PakTM prezervatif , bir adet test tüpü ve bir adet aktarma hunisi ile birlikte gelir.

Yapılan çalışmalar , cinsel ilişki esnasında elde edilen semen numunelerinin mastürbasyona elde edilen numunelere göre çok daha canlı olduklarını göstermektedir.

Arttırılmış spem canlılığı ve mastürbasyonu reddeden hastaların kabullenmesi uzmanlara tanı ve tedavide büyük kolaylık sağlamaktadır.

Geleneksel Numune Alma yöntemlerine göre avantajları :

Sperm canlılığın korunması: Biyolojik olarak inert poliüretan prezervatif, spermin yaşama yeteneğini, motilitesini ve velotisitesini korur. Prezervatif üretiminde mantar engelleyici kaplama ya da tozlar kullanılmamıştır.

Psikolojik Avantajlar: Ev veya diğer mahrem ortamlarda numune toplama imkanı

İncelik ve Hassasiyet: Ultra ince poliüretan sayesinde hassasiyet, doyum ve yüksel cinsel uyarım.

Kolay Kullanım: Kullanmadan önce genital organlar temizlenir, boşalma sonrası ereksiyon bitiminde prezervatif çıkarılır, seminal örnek nakil tüpüne yerleştirilir.

Nakil Kolaylığı: Tüpü kapatıp 1.0. etiketiyle etiketleyen hasta, örneğin sıcaklığını koruması için vücuda yakın temaslı taşıyarak hekimine ya da laboratuvara götürür.

Sterilite: Her biri kendi kapalı mühürlü ambalajında takdim edilir. Hastalara örneğin nasıl üretileceği hakkında özel talimatlar verilmekte ve laboratuvar değerlendirmesi ve işlemesi için MFP’den nasıl semen elde edileceği hakkında talimatlar da bulunmaktadır ve bu talimatlar talep durumunda ZDL’den alınabilir.

Kullanım Şekli:

1- Prezervatifle birlikte temin edilen etiketdeki hasta bilgileri kısmını doldurarak etiketi naylon taşıma poşeti içinde saklayınız.

2- Kullanmadan önce penisi yıkakıp kurulayınız .

3- Prezervatifi nylon çantadan çıkarılıp , toplayıcı uç kısmını tutarak hava boşluğu kalmayacak şekilde penise yerleştirilir .

4- Ejakulasyon gerçekleştikten sonra prezervatif içinde numune kalacak şekilde dikkatlice çıkarılır .

5- İçi numune dolu olan prezervatifin ağzı ürünle birlikte temin edilen kıskaç yardımıyla tutturulur ve içinde hasta bilgileri içiren etiket bulunan ağzı fermuarlı naylon çantasına yerleştirilir .

6- Ejakulasyondan sonra bir saat içerisinde numunenin naylon çantasında vücut üzerinde taşınarak (37 C vücut sıcaklığını korumak için ) uzmana teslim edilmesi önerilir.

7- Uzman prezarvatif içindeki numuneyi, kit le birlikte temin edilen huni yardımıya test tününe aktarır ve tanıya hazır hale getirir.

AMBALAJ ŞEKİLLERİ

HY-GENE KIT - Tek kullanımlık
HY-GENE KIT - 30 adet/kutu

'