dsfdsfsdf

Türkçe l English
ANASAYFA   l   HAKKIMIZDA   l   ÜRÜNLER   l   ORGANİZASYON   l     l   E-KATALOG   l   İLETİŞİM
ANDROLOJİ & TÜP BEBEK DESTEK ÜRÜNLERİ  /  SEMEN TOPLAMA  /  MALE FACTOR PACKMALE FACTOR PACK
'

Male Factor Pak , hastane ortamında mastürbasyon ile numune verilme rahatsızlığını ortadan kaldırarak cinsel ilişki esnasında numune alabilme kolaylığı sağlamak amacıyla geliştirilmiş bir üründür.

Yapılan çalışmalar göstermiştir ki , cinsel ilişkide elde edilen semen numunesindeki spermler mastürbasyonla elde edilene göre daha uzun süre canlı kalabilmektir . Bu nedenle Male Factor Pak uzmanlara daha kaliteli sperm numuneleriyle çalışma imkanı sağlamaktadır.

Geleneksel Numune Alma yöntemlerine göre avantajları :

Sperm canlılığın korunması: Biyolojik olarak inert poliüretan prezervatif, spermin yaşama yeteneğini, motilitesini ve velotisitesini korur. Prezervatif üretiminde mantar engelleyici kaplama ya da tozlar kullanılmamıştır.

Psikolojik Avantajlar: Ev veya diğer mahrem ortamlarda numune toplama imkanı

İncelik ve Hassasiyet: Ultra ince poliüretan sayesinde hassasiyet, doyum ve yüksel cinsel uyarım.

Kolay Kullanım: Kullanmadan önce genital organlar temizlenir, boşalma sonrası ereksiyon bitiminde prezervatif çıkarılır, seminal örnek nakil tüpüne yerleştirilir.

Nakil Kolaylığı: Tüpü kapatıp 1.0. etiketiyle etiketleyen hasta, örneğin sıcaklığını koruması için vücuda yakın temaslı taşıyarak hekimine ya da laboratuara götürür.

Sterilite: Her biri kendi kapalı mühürlü ambalajında takdim edilir. Hastalara örneğin nasıl üretileceği hakkında özel talimatlar verilmekte ve laboratuvar değerlendirmesi ve işlemesi için MFP’den nasıl semen elde edileceği hakkında talimatlar da bulunmaktadır ve bu talimatlar talep durumunda ZDL’den alınabilir.

Kullanım Şekli:

1- Prezervatifle birlikte temin edilen etiketdeki hasta bilgileri kısmını doldurarak etiketi naylon taşıma poşeti içinde saklayınız.

2- Kullanmadan önce penisi yıkakıp kurulayınız.

3- Prezervatifi nylon çantadan çıkarılıp , toplayıcı uç kısmını tutuarak hava boşluğu kalmayacak şekilde penise yerleştirilir.

4- Ejakulasyon olduktan sonra prezervatif içinde numune kalacak şekilde dikkatlice çıkarılır.

5- İçi numune dolu olan prezervatifin ağzı ürünle birlikte temin edilen kıskaç yardımıyla tutturulur ve içinde hasta bilgileri içiren etiket bulunan ağzı fermuarlı naylon çantasına yerleştirilir.

6- Ejakulasyondan sonra bir saat içerisinde numunenin naylon çantasında vücut üzerinde taşınarak (37 C vücut sıcaklığını korumak için ) uzmana teslim edilmesi önerilir.

AMBALAJ ŞEKİLLERİ

MALE FACTOR PAK - Tek kullanımlık
MALE FACTOR PAK - 30 adet/paket

 

'