dsfdsfsdf

Türkçe l English
ANASAYFA   l   HAKKIMIZDA   l   ÜRÜNLER   l   ORGANİZASYON   l     l   E-KATALOG   l   İLETİŞİM
Organizasyon  /  Türkiye Androloji Enstitüsü
Türkiye Androloji Enstitüsü

Androloji Enstitüsünün bir parçası olan Türkiye Androloji Enstitüsü, erkek üretkenliği konusunda geniş kapsamlı ürünler ve hizmetler sunmaktadır. Türkiye Androloji Enstitüsü Dünya genelinde `Androlojinin Babası` olarak adlandırılan Prof. Dr. Panayiotis Zavos`un gözetimi ve liderliğinde hizmet veren bir organizasyondur.

 Türkiye Androloji Enstitüsü , partnerleri vasıtasıyla (The Home Fertility Network,  Andrology Institute of America,  The International Institute for Gender Selection) çocuk sahibi olmak isteyen Türk çiftlere , erkek ve kadın tedavi yöntemleriyle komple bir hizmet sunmaktadır .Bu hizmetler ayrıca ART ( Assited Reproductive Technologies) nin IVF, ICSI ,PGD ,IUI gibi tüm tüm dallarını içermektedir.

Türkiye Androloji Enstitüsü Amerikan Androloji Enstitüsünün katkılarıyla bu alanda en iyi olmayı hedefler. Enstitü lokal ve uluslararası bilinirliğiyle hastalarına kullanılan en son teknoloji tedavi yöntemleriyle ulaşmaktadır.

Giderek artan erkek kısırlığı için uygun tanı ve tedavi yöntemleri geliştirmek bizim geleneksel bir başarımızdır .

Androloji Enstitüsü Amerika Laboratuvarlarında kullanılan tüm teknikler ,Androloji Enstitüsü Türkiye vasıtasıyla ASRM ( American Reproductive Medicine ) , WHO (World Health Organization) rehberliğinde CLIA(Clinical Laboratory Improvement Amendment) sertifikasyonu ile Türkiye `de de uygulanmaya başlamıştır. Türkiye Androloji Enstitüsünün sertifikalı uzmanlar tarafından kullanılan rutin uygulamaları Kadın Doğum ,Üreme Endokronolojisi ve Kısırlık , Ürolojidir .Bu merkez uluslararası kimliğiyle Türkiye`de ilk tekdir.

Dr.Zavos , dünya genelinde çok çeşitli , seçkin Androloji programları uygulamaları konusunda aracılık etmiş olup Androlojinin babası olarak dünya genelinde androloji prosedürleri konusunda konuşmalar ve sunumlarına devam etmektedir.
 


- PROF. DR.PANOYIOTIS ZAVOS AMERİKAN ANDROLOJİ DERNEĞİ KURUCUSU VE BAŞKANI -


Dr.Zavos 30 yıldır üreme uzmanı olarak başarılı akademik ve araştırma kariyerine devam etmektedir. Şef bilimadamı olarak insan üremesi alanında çeşitli yeni ve yaratıcı teknolojiler geliştirmiştir .Çeşitli akademik makaleler yazmış olup, çalışmaları ve buluşlarına Amerikan ve uluslararası basın birçok kez yer vermiştir. Dr.Zavos tıp alanında dört farklı üniversite mezuniyetine sahip olup , uzmanlığını Üreme Tıbbı üzerine yapmıştır.Ayrıcaklı öğrenci ödülüne layık görülüp Emporia State Üniversitesinden Onur ve Minnesota Üniversitesinde Öğrenci liderliği ödüllerine layık görülmüştür.

Profesor Zavos bilim alanındaki başarıları , üreme alanında yazmış olduğu çeşitli makalale ve çalışmaları ile lokal ve dünya basınıyla işbirliği içinde olup alanındaki şöhretini arttırmıştır.Kendisi erkek fertilitesi ,üreme fizyolojisi , androloji ve insan üremesinde ART uygulamaları alanında dünya çapında otoriteler tarafından güçlü bir araştırmacı ve bilimadamı olarak nitelendirilmektedir.
 - SELDA CENK(BS,MBA) : AMERİKAN ANDROLOJİ ENSTİTÜSÜ TÜRKİYE TEMSİLCİSİ -

Selda Cenk , ( BS, MBA) Biyoloji ve Mikrobiyoloji eğitimlerini tamamladıktan sonra İşletme alanında yüksek lisansını almıştır. Selda Cenk Bilim ve Sağlık alanında Pazarlama Uzmanlığı alanında başarılı bir kariyer elde ederek Mikrobiyoloji uygulamaları araştırma ve geliştirmede kullanılan ürün ve hizmetlerin Türkiye ve Avrupa kıtasında Pazarlama faaliyetlerini yürütmüştür. Selda Cenk Türkiye Androloji Enstitüsünün tüm pazarlama ve tanıtım aktivelerinden sorumlu olup , bu hususta Amerikan Androloji Enstitüsü tarafından özel bir eğitime alarak enstitü tarafından sertifikalandırılmıştır.
 

Enstitümüz faaliyetlerimizi ortak sürdürebileceğimiz partnerler aramaktadır .

Detaylı bilgi için lütfen aşağıdaki adres ve telefon numaralarıyla irtibata geçinize

Eposta: info@santesel.com
Tel: +90 212 222 55 92
Fax: +90 212 222 55 93