dsfdsfsdf

Türkçe l English
ANASAYFA   l   HAKKIMIZDA   l   ÜRÜNLER   l   ORGANİZASYON   l     l   E-KATALOG   l   İLETİŞİM
ANDROLOJİ & TÜP BEBEK DESTEK ÜRÜNLERİ  /  IUI-İNSEMİNASYON  /  ZAVOS IUI CATHETERSZAVOS IUI CATHETERS
'

Z-IUI Kateterleri 5 Fr eninde 17 cm boyunda olup şeffaf polietlenden üretilmiştir.Dış çapı 1,66 mm iççapı da 0,65 mm.Çift taraflı gözleri ve yuvarlak uçlu oluşu endometrial stromaya minimal rahatsızlık vererek serviks boyunca hareketini kolaylaştırır. Bu 7FR ile işaretli kateter şaft 11cm ile gerçekleştirilir. (Şırınga dahil değildir.) Bir proksimal Luer kilit bir şırınga ile uygun bağlantı sağlar.Z-IUI kateter yüksek kaliteli sperm artan sayıda rahim boşluğu ve fallop tüpleri ulaşabilir, böylece rahim ağzı atlamak için sperm sağlar.Rahim için yapay inseminasyonda kullanılır.

Kontraendikasyonları :

IVF ,GIFT veya diğer fallopi tüp içi prosedürlerinde kullanılmaz Servikal enfeksiyon durumunda kullanılmamalıdır. Yeni geçirilmiş pelvik enflamasyonu rahastsızlıklarından sonra kullanılması önerilmez

Uyarılar

Uterus içi yapay inseminasyon veya servikal yapay inseminasyon uygulamalarında sperm daima yıkanmalıdır.Yıkanmayan spermin uterus içinde anafilaktik şok reaksiyonlarına neden olabilir. Yıkama için SpermPrep ve ZCS metodları önerilebilir.Kateterler tek kullanımlık sterildir .Kullanıldıktan sonra atılmalıdır.

• Ambalaj şekli : 50 adet/paket

'